Mamak Basketbol Takımı şampiyonluğu hedefliyor 

MAMAK Belediyesi Genç Basketbol Takımı, bu sezon pilot takım olarak bölgesel ligde boy göstererek her kategoride şampiyonluğu hedefliyor.   Mamak Belediyesi Genç Basketbol Takımı, bu sezon pilot takım olarak bölgesel ligde boy gösterecek....

Mamak Basketbol Takımı şampiyonluğu hedefliyor 
MAMAK Belediyesi Genç Basketbol Takımı, bu sezon pilot takım olarak bölgesel ligde boy göstererek her kategoride şampiyonluğu hedefliyor.
 
Mamak Belediyesi Genç Basketbol Takımı, bu sezon pilot takım olarak bölgesel ligde boy gösterecek. 2017-2018 sezonunda 6 kupa alarak başarısını kanıtlayan ve yeni sezon için alt yapıdaki oyuncu portföyünü genişleterek liglerde iddiasını arttıran Mamak Belediyesi bu yıl her kategoride şampiyonluğu hedefliyor. Genç takımının geçen yıl kurulmasına rağmen, yıllardır bu alanda mücadele eden rakiplerini geride bırakarak şampiyon olduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Kısa sürede elde edilen bu başarı, önemli bir misyonu yerine getirdi. Gençlerimiz, alt yapının gelecek için ne kadar önemli bir unsur olduğunu ve bunun da disiplinli ve sistemli çalışan bir ekip ile birleşince neler başarabileceklerini herkese göstermiş oldu. Şimdi ise bunu bir üst seviyeye taşımak için takımız bölgesel ligde mücadele edecek" dedi. 

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE