Korkuteli'de THK'ye deri bağışı

  Adem DURMAZ/KORKUTELİ, () - ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde Türk Hava Kurumu (THK) tarafından 7 bin 250 küçükbaş ve 157 büyükbaş kurban derisi toplandı. THK tarafından oluşturulan 40 kişilik bir ekip Korkuteli ilçe merkezi ve mahallelerinde...

Korkuteli'de THK'ye deri bağışı

 

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, () - ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde Türk Hava Kurumu (THK) tarafından 7 bin 250 küçükbaş ve 157 büyükbaş kurban derisi toplandı.

THK tarafından oluşturulan 40 kişilik bir ekip Korkuteli ilçe merkezi ve mahallelerinde Kurban Bayramı'nın 4 günü deri topladı. THK Korkuteli Şube Başkanı Mehmet Karaca, "Ekiplerimiz bayram süresince sürekli çalıştı. Kurban kesen vatandaşlarımız ilçemiz merkezinde mahallelerdeki kesilen kurbanlarının derilerini şubemize bağışladı. Bu yıl 7 bin 250 küçükbaş ve 157 büyükbaş kurban derisi topladık" dedi.

Mehmet Karaca, kuruma bağışta bulunan tüm mahalle muhtarlarıyla kendilerine araç ve personel desteği sağlayan Belediye Başkanı Hasan Ali İrban ile ilçe halkına yardımlarından dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE