Keşan'da, 'Şöhret basamakları' adlı oyun sahnelendi

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),()-EDİRNE'nin Keşan ilçe Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Yalçın Özden Tiyatrosu, 'Şöhret basamakları' adlı oyunu sahneye koydu. Yalçın Özden’in yazdığı ve Ali Yaylı’nın...

Keşan'da, 'Şöhret basamakları' adlı oyun sahnelendi

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),()-EDİRNE'nin Keşan ilçe Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Yalçın Özden Tiyatrosu, 'Şöhret basamakları' adlı oyunu sahneye koydu.

Yalçın Özden’in yazdığı ve Ali Yaylı’nın yönettiği oyun, Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelendi. Oyunu Keşan Belediye Meclis Üyesi Neval Karaatlı ile 400’e yakın tiyatrosever büyük beğeni ile izledi. Oyunda 52 Yıllık sanat yaşamı olan Yalçın Özden’in sanat yaşamına başladığı ilk günlerden bugüne gelişi ile ile ilgili gelişmeler skeçler halinde sahnelendi. Oyunda, Yalçın Özden, Kerem Poyraz Kayaalp, Eray Şenay, Oğuz Kaan Altay, Sibel Curciali, Ali Germirli, Yasemin Bekcili rol aldı. Oyundan sonra Yalçın Özden ile oyuncular sahneden seyircilerle birlikte selfie çekti. Özden, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın sanata ve sanatçıya büyük önem veren bir isim olduğunu belirterek, “Sanat anlamında sayın başkana teşekkür ediyorum. Keşanlılar bu konuda şanslı insanlar” dedi.

YORUM EKLE