Kepez'den renkli Alışveriş Festivali

  ANTALYA, () - KEPEZ Belediyesi'nin Mısır Çarşısı'na hareketlilik getirmesi amacıyla düzenlediği Alışveriş Festivali, devam ediyor. Kepez Belediyesi'nin tarihi çarşı kültürünü yaşatmak amacıyla inşa ettiği Mısır Çarşısı,...

Kepez'den renkli Alışveriş Festivali

 

ANTALYA, () - KEPEZ Belediyesi'nin Mısır Çarşısı'na hareketlilik getirmesi amacıyla düzenlediği Alışveriş Festivali, devam ediyor.

Kepez Belediyesi'nin tarihi çarşı kültürünü yaşatmak amacıyla inşa ettiği Mısır Çarşısı, Alışveriş Festivali'ne ev sahipliği yapıyor. 9 Şubat Cumartesi ünlü rock müzik grubu Kolpa'nın konseri ile Antalyalılara kapılarını aralayan Alışveriş Festivali, renkli görüntülerle devam ediyor. Büyükler alışverişte indirimli, kampanyalı fırsatları değerlendirirken, çocuklar da yüzme boyama etkinlikleri ve farklı oyunlarla keyifli saatler geçiriyor.

ESNAFI ZİYARET ETTİ

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de alışveriş festivalinin yapıldığı Mısır Çarşısı'nı ziyaret ederek, hem esnafın hem de vatandaşlarla görüştü. Festivalin 2. günü Mısır Çarşısına eşi Dr. Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep ile gelen Başkan Tütüncü, esnafı tek tek gezdi. Tütüncü, festival etkinlikleri çerçevesinde çocuklar için düzenlenen etkinlikleri de izledi. Festival süresince alışveriş yapanları sinema bileti, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bisiklet gibi birçok hediye bekliyor.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE