Kent protokolü ÇÜ iftarında buluştu

ADANA'da Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, iftar yemeği düzenledi. Üniversitede düzenlenen iftar yemeğine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü...

Kent protokolü ÇÜ iftarında buluştu
ADANA'da Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, iftar yemeği düzenledi.
Üniversitede düzenlenen iftar yemeğine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, kamu kuruluşu temsilcileri, oda başkanları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve işadamları katıldı.
Yapılan iftarın ardından inşaatı devam eden 57. Alay Şehitleri Camii’nin geldiği son durum hakkında katılımcılara sunum eşliğinde bilgi verildi. Vali Mahmut Demirtaş burada yaptığı konuşmada, “Adana’mızın önemli dinamiklerinin yan yana, gönül gönüle aynı iftar sofrasının etrafında buluşmasından duyduğum memnuniyeti özellikle ifade etmek istiyorum. Ramazan’ın beraberinde getirdiği sevgi, muhabbet, kardeşlik ve dayanışmanın yansıdığı, müstesna bir Adana fotoğrafında yer alan her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Yemekte 57. Alay Şehitleri Camii’nin tamamlanarak, hizmete açılması yönünde başlatılan kampanyaya kamu ve yerel yöneticiler ile işadamları nakdi olarak destek oldu.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE