Kaymakam Yenigün, yaz tatilinde çobanlık yapan çocuklara oyuncak dağıttı

KIRKLARELİ’nin Pehlivanköy ilçesi Kaymakamı Kerem Yenigün, köy ziyaretleri sırasında rastladığı çocuk çobanlara oyuncak dağıttı. Kaymakam Kerem Yenigün, ilçeye bağlı Doğanca ve Akarca köylerini ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerde...

Kaymakam Yenigün, yaz tatilinde çobanlık yapan çocuklara oyuncak dağıttı
KIRKLARELİ’nin Pehlivanköy ilçesi Kaymakamı Kerem Yenigün, köy ziyaretleri sırasında rastladığı çocuk çobanlara oyuncak dağıttı.

Kaymakam Kerem Yenigün, ilçeye bağlı Doğanca ve Akarca köylerini ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerde Doğanca köyünde ikamet eden şehit ailesine misafir olan Kaymakam Yenigün, ailenin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde tespit etti. Daha sonra Doğanca köyünde inşaatı devam eden su deposuna giderek incelemelerde bulunan Kaymakam Yenigün, Akarca köyüne geçti. Vatandaşlar ve muhtardan köy hakkında bilgi alan Kaymakam Yenigün, Tarım Bakanlığınca desteklenen Ferdi Fırat’a ait salatalık serasını incelemelerde bulundu. Kaymakam Yenigün ziyaretleri sırasında köylerde rastladığı çobanlık yapan çocuklarla sohbet ederek kendilerine oyuncak hediye ederek onları sevindirdi.

YORUM EKLE