Karalar, Anadolu Mahallesi'nde

ADANA,() - CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yüreğir ilçesindeki Anadolu Mahallesin’de miting yaptı. CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca ile birlikte mahalle toplantısı...

Karalar, Anadolu Mahallesi'nde

ADANA,() - CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yüreğir ilçesindeki Anadolu Mahallesin’de miting yaptı.
CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca ile birlikte mahalle toplantısı düzenleyen Başkan Zeydan Karalar’a Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’de destek verdi.
Seyhan Belediyesi’yle başlattıkları çalışmaları tüm Adana’ya yaymak istediklerini söyleyen Başkan Zeydan Karalar, “Bütün olumsuzluklara rağmen Seyhan’da başlattığımız değişim ve dönüşümü şimdi tüm Adana’ya taşıyacağız. Hizmette siyasi ayrımcılık yapmadan tüm yurttaşlarımıza hizmet götüreceğiz. Nasıl 5 yılda Seyhan örnek bir ilçe olarak gösteriliyorsa Adana’yı da örnek iller arasına sokacağız” dedi. CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ise, “1 Nisan Adana’nın da Yüreğir’in de değişim ve dönüşümünün başlangıcı olacak. Yüreğir’de Kamuran Karaca, Büyükşehir’de Zeydan Karalar hizmetleriyle destan yazacak” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE