Huzurevi sakinlerinin bahar sevinci

  MANAVGAT, () - MANAVGAT Belediyesi Huzurevi sakinleri bahar sevincini Sorgun Mesire Alanı'nda kendileri için düzenlenen piknikte yaşadı. Manavgat Belediyesi Huzurevi ekibi güzel havayı fırsat bilerek, huzurevi sakinleri için piknik düzenledi....

Huzurevi sakinlerinin bahar sevinci

 

MANAVGAT, () - MANAVGAT Belediyesi Huzurevi sakinleri bahar sevincini Sorgun Mesire Alanı'nda kendileri için düzenlenen piknikte yaşadı.

Manavgat Belediyesi Huzurevi ekibi güzel havayı fırsat bilerek, huzurevi sakinleri için piknik düzenledi. Huzurevi sakinlerine güzel bir gün yaşatılan etkinlikte mangal partisinin ardından doğum günü olan iki büyüğe de sürpriz kutlama yapıldı. Huzurevi büyüklerinden Emine Can ve Dursun Ertürk, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in hazırlattığı pastanın mumlarını birlikte üfledi. Manavgat Belediyesi Huzurevi Müdürü Rahmiye Şahin Demirtaş ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz, büyüklerin ellerini öperek doğum günleri kutlandı.

Başkan Şükrü Sözen, "Havanın güzelleşmesiyle büyüklerimizin bahar havası almasını istedik. Böyle bir piknik organize ettik. Aynı zamanda bu ay içerisinde doğum günü olan iki büyüğümüze de bu güzel ortamda sürpriz hazırlamış olduk. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur" dedi.

Etkinliğe katılan huzurevi sakinleri deniz kenarında yürüyüş yaptı.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE