Gog ve Shopkins Cicibiciler tiyatro oyunu sahneledi

KAYSERİ,() - BÜYÜKŞEHİR Belediyesi hafta sonu çocuklar ve yetişkinler için  2 tiyatro oyunu sergileterek tiyatroseverlerin eğlenceli ve sanat dolu zaman geçirmesini sağladı. Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı kültür sanat etkinlikleri...

Gog ve Shopkins Cicibiciler tiyatro oyunu sahneledi

KAYSERİ,() - BÜYÜKŞEHİR Belediyesi hafta sonu çocuklar ve yetişkinler için  2 tiyatro oyunu sergileterek tiyatroseverlerin eğlenceli ve sanat dolu zaman geçirmesini sağladı.

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı kültür sanat etkinlikleri iki tiyatro oyunla devam etti. Yetişkinler için Şehir Tiyatrosu’nda sahnelenen “Gog” adlı oyun beğeni toplandı. Oyunda, parayla her şeyi satın alabileceğine inanan ve kendisinden başka kimseyi düşünmeyen Gog adlı kişinin, Pat ile tanıştıktan sonra hayatındaki değişimler ele alındı. Büyükşehir Belediyesi, haftasonu çocuklar için de “Shopkins Cicibiciler” adlı oyunu Kayseri’ye getirdi. İki seans halinde sahnelenen oyunda, kahramanların yaz mevsiminin bütün yıl sürmesi için yaptıkları plan anlatıldı. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenen oyunu çocuklar ve aileler keyifle izledi.

FOTOLU

YORUM EKLE