Gazeteci Kılıç'ın babası sonsuzluğa uğurlandı

  AYDIN'da yerel yayın yapan bir gazetenin muhabirlerinden olan Timuçin Kılıç'ın babası Ali Kılıç (70) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ali Kılıç, bugün kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları...

Gazeteci Kılıç'ın babası sonsuzluğa uğurlandı

 

AYDIN'da yerel yayın yapan bir gazetenin muhabirlerinden olan Timuçin Kılıç'ın babası Ali Kılıç (70) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ali Kılıç, bugün kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi. 
Aydın'da yerel yayın yapan bir gazetenin muhabirlerinden olan Timuçin Kılıç'ın babası Ali Kılıç geçen Salı günü geçirdiği kalp krizi sonrası Söke Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan ve 5 gündür tedavisi süren Kılıç bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Evli, iki çocuk ve beş torun sahibi olan Ali Kılıç'ın Yenişehir Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına siyasi partilerin Nazilli ilçe yöneticileri, gazeteciler ve vatandaşlar katıldı. Kılıç'ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Eğriboyun Mezarlığı'nda sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi. 

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), () 
FOTOĞRAFLI
 

YORUM EKLE