Gazete ve dergilerden hediyelik eşya ilgi çekti

MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde 'Kültürlerin Buluşması' adlı yeni yıl festivali kapsamında stant açan 45 yaşındaki Gülay Avşar'ın atılmış kitap, gazete ve elbiselerden yaptığı hediyelik eşyalar, ilgi topladı. Marmaris Türkmenistan...

Gazete ve dergilerden hediyelik eşya ilgi çekti

MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde 'Kültürlerin Buluşması' adlı yeni yıl festivali kapsamında stant açan 45 yaşındaki Gülay Avşar'ın atılmış kitap, gazete ve elbiselerden yaptığı hediyelik eşyalar, ilgi topladı.

Marmaris Türkmenistan Parkı'nda yeni yıl festivali kapsamında kurulan 30 stantan birinde yer alan emekli memur Gülay Avşar'ın atık kitap, gazete ve dergilerden hediyelik eşyaları dikkat çekti. İnternette el becerileri konulu videoları izleyerek ürünlerini yapmayı öğrenen Avşar, okunmuş gazete ve dergilerden vazo, kağıt bebek, çiçek buketi ve duvar süslerini gibi ürünleri 15 ila 40 lira arasında değişen fiyatlarla stantta satıyor. Ürünleri ilgi gören Avşar, "Gerçekten zor ve sabır isteyen hediyelik eşya yapımına merak sardım. Bu kadar ilgi olacağını tahmin etmedim" dedi.

Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ()

FOTOĞRAFLI

 

 

YORUM EKLE