Fuar'da Fettah Can coşkusu

İZMİR Enternasyonal Fuarı kapsamındaki 'Çim Konserleri'nde sahne alan sevilen şarkıcı Fettah Can, hayranları ile buluştu. Fuar süresince birçok ünlü şarkıcıyı İzmirliler ile buluşturan Çim Konserleri'nde bu kez romantik şarkılarıyla...

Fuar'da Fettah Can coşkusu

İZMİR Enternasyonal Fuarı kapsamındaki 'Çim Konserleri'nde sahne alan sevilen şarkıcı Fettah Can, hayranları ile buluştu.

Fuar süresince birçok ünlü şarkıcıyı İzmirliler ile buluşturan Çim Konserleri'nde bu kez romantik şarkılarıyla ön plana çıkan Fettah Can sahne aldı. Fettah Can, konserde hayranlarıyla birlikte şarkılar söyledi. Fettah Can konser sırasında cep telefonuyla hayranlarını görüntüleyip sosyal medyada paylaşırken, "Hepiniz çok güzelsiniz" dedi. 'Boş Bardak', 'Mandalinalar', 'Bu Aşkın Katili Sensin' gibi sevilen parçalarının yanında 'Sarı Çizmeli Mehmet Ağa', 'Ellerimde Çiçekler', 'Ele Güne Karşı' gibi şarkıları da seslendirdi. İki saat boyunca sahnede kalan Fettah Can, "İzmir'e her geldiğimde çok güzel bir dinleyici ile karşılaştım. Her seferinde kendimi biraz daha kıymetli hissettim" dedi.

İZMİR, ()

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE