Esinti Parkı ve Koşu Yolu tamamlandı

NİLÜFER Belediyesi tarafından Görükle Mahallesi’ne yapılan Esinti Parkı ve Koşu Yolu tamamlandı. Park, bölge halkının dinlenme ve spor yapma ihtiyaçlarını karşılayacak. Nilüfer Belediyesi, kent içinde park sayılarını artırarak...

Esinti Parkı ve Koşu Yolu tamamlandı
NİLÜFER Belediyesi tarafından Görükle Mahallesi’ne yapılan Esinti Parkı ve Koşu Yolu tamamlandı. Park, bölge halkının dinlenme ve spor yapma ihtiyaçlarını karşılayacak.

Nilüfer Belediyesi, kent içinde park sayılarını artırarak halka rahat nefes alabilecekleri yeni mekanlar sunmaya devam ediyor. Görükle Mahallesi’nde Esin Caddesi ve Koza Caddesi’nin kesiştiği alanda yapılan Esinti Parkı ve Koşu Yolu, bölgeye renk kattı. 3 bin metrekare toplam alana sahip olan parkta, bin 900 metrekare yeşil alan mevcut. 270 metre uzunluğunda koşu yolunun yer aldığı parkta oyun grubu, spor aletleri de bulunuyor. Bölge sakinleri Nilüfer Belediyesi’nin kente kazandırdığı parkta dinlenerek ya da koşu yolunu kullanarak iyi vakit geçirirken, oyun alanlarında da çocuklar bolca eğleniyor.   Kente 275 adet park kazandıran Nilüfer Belediyesi, daha önce yapılan parkları da ihtiyaçlara göre revize gederek halkın kullanımına sunuyor.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE