EMO Başkanı Atar güven tazeledi

MERSİN, () – MERSİN’de Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Şube Başkanı Seyfettin Atar, yapılan seçimde Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne yeniden getirilerek güven tazeledi.   17 meslek...

EMO Başkanı Atar güven tazeledi

MERSİN, () – MERSİN’de Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Şube Başkanı Seyfettin Atar, yapılan seçimde Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne yeniden getirilerek güven tazeledi.  
17 meslek odasını aynı çatı altında bulunduran TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu seçimlerini yaptı. Bu dönemde de seçilen Atar, kurulun temel çalışmalarının kent ve kentli olduğunu ifade ederek, Mersin için hız kesmeden çalışmalara devam edeceğini söyledi.
Geçmişte yaptıkları çalışmalar ve destek verdikleri projelerle TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu olarak kent için çalıştıklarını kaydeden  Atar, "Bu kent hepimizindir. Bu kente sahip çıkmak temel sorumluluğumuzdur. Bizde 17 meslek odası olarak kentle ilgili projelerde diğer kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde doğru projelerin yapılmasında çalışmalara devam edeceğiz"  dedi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE