Çelikcan: Türk toplumu her gittiği yere adalet götürmüştür

ADANA'nın Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 20. Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz'ı Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla buluşturdu. Sosyal ve kültürel belediyeciliğe büyük önem verdiklerini, konusunda...

Çelikcan: Türk toplumu her gittiği yere adalet götürmüştür
ADANA'nın Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 20. Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz'ı Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla buluşturdu. Sosyal ve kültürel belediyeciliğe büyük önem verdiklerini, konusunda uzman bir çok insanı Yüreğir'de ağırlamaktan ve vatandaşlarla buluşturmaktan mutlu olduklarını belirten Başkan Çelikcan  ''Türkiye hem bölgesel hem de küresel bir güçtür. Osmanlı İmparatorluğu gittiği her yere adalet, huzur ve istikrar götürmüştür. Bu yüzden asırlar boyu dünyaya örnek olacak bir yönetim sergilemişlerdir. Yüreğir Belediyesi olarak Şevki Yılmaz hocamızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.'' dedi.
'Türkiye Geçilemez' adlı konferans veren  20 Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz şöyle konuştu:
''Türkiye bulunduğu konum itibariyle kilit taşıdır. Kabe'nin, Medine'nin ve Kudüs'ün sigortası İstanbul'dur. Biz Menderes'in Erbakan'ın değerini öldükten sonra daha iyi anladık. Liderlerimize ölmeden önce sahip çıkmamız lazım. 2019 seçimleri bizim için çok önemli. Siyonistler geminin kaptanlığını gerçek bir kaptanın yerine korsanların geçmesini istiyorlar. Biz buna izin vermeyelim. Kasımpaşalı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkalım. 2019 yılı Dünya'ya Türkiye'yi kilit taşı olarak yerleştirme yılıdır."
Başkan Çelikcan Şevki Yılmaz'a program sonunda kültürevlerinde üretilen bir tablo hediye etti.

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE