Birinci olan öğrencilere yarım gram altın

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),()-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesindeki Atatürk İlkokulu’nda 2-F sınıfı gazete yayın ekibinin, öğretmenleri Ayşe Gül başkanlığında hazırladığı ödüllü kitap okuma projesi yarışmasında...

Birinci olan öğrencilere yarım gram altın

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),()-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesindeki Atatürk İlkokulu’nda 2-F sınıfı gazete yayın ekibinin, öğretmenleri Ayşe Gül başkanlığında hazırladığı ödüllü kitap okuma projesi yarışmasında birinci olan öğrenciler yarım gram altınla ödüllendirildi.

Atatürk İlkokulu Müdürü Kasım Konak “ 2-F şubesi gazete yayın ekibinin 23 Ekim 2017 tarihinde başlattığı proje, 31 Mart 2018 tarihinde yapılan sınavla sona erdi. Proje kapsamında sene başında tüm okul öğrencilerinin okuyabileceği düzeyde 2 kitap belirlendi.Bu kitaplar içinden de öğretmenlerden oluşan jüri çeşitli sorular çıkartarak öğrencilerin cevaplandırmasını istedi. Sorulan sorulara en net ve doğru cevabı veren öğrenciler projenin derece yapan isimleri oldu” dedi. Yarışmada 4-A sınıfından Nisa Öztürk, 3-B sınıfından Esin Albayrak ve 2-F sınıfından Aras Kaplan birinci olarak yarım gram altın ile ödüllendirildi. 4-A sınıfından Arda Güdücüoğlu, 3-F sınıfından Kerem Yener ve 2-D sınıfından Naim Gözer ikinci  olarakkol saati almaya hak kazandılar. 4-A sınıfından Güneş Yapıcıoğlu, 3-B sınıfından Ece Oktaykan ve 2-E sınıfından Ozan Solmaz üçüncü olarak mangala oyunu setinin sahibi oldular.Ayrıca projede 2-F sınıfından Beril Birgün ile 3-B sınıfından Heysem Karakuş mansiyon ödülüne layık görülerek satranç takımı ödüllendirildiler. Yarışmada derece alan öğrencilere ödülleri Okul Müdürü Kasım Konak ve okul öğretmenleri tarafından verildi.

YORUM EKLE