Beşiktaş futbol okullarının tercihi Afyonkarahisar

BEŞİKTAŞ Altyapı Futbol Okulları, Afyonkarahisar Spor Kompleksi'nde turnuva yaptı. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın destekleri, Afyon Beşiktaş Spor Okulları'nın girişimiyle Beşiktaş Altyapı Futbol Okulları tarafından...

Beşiktaş futbol okullarının tercihi Afyonkarahisar
BEŞİKTAŞ Altyapı Futbol Okulları, Afyonkarahisar Spor Kompleksi'nde turnuva yaptı.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın destekleri, Afyon Beşiktaş Spor Okulları'nın girişimiyle Beşiktaş Altyapı Futbol Okulları tarafından 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü etkinlikleri çerçevesinde turnuva düzenlendi.

Turnuvaya katılan Başkan Burhanettin Çoban, Beşiktaş gibi köklü bir kulübün böylesi güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmasından onur duyduklarını söyledi. Başkan Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar'ı spor turizminde de önemli bir il haline getirme konusunda verdiği sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını aktardı. Başkan Çoban, "Biliyorsunuz kasım ayındayız, şu anda spor tesislerimizin her birinde ayrı bir aktivite var. 2019 yılının haziran ayında da tüm Beşiktaş altyapı okulları Afyonkarahisar'a gelecek. Birçok il varken Beşiktaş Kulübü ilimizi tercih etti. Hem Kulüp Başkanı Fikret Orman'a hem de yönetim kurulu üyelerine ve tüm altyapı okullarının ilimize gelecek olmasında emeği geçen İhsan Beşer kardeşimizi ve yönetimini canı gönülden kutluyorum" dedi.

Turnuvanın Afyonkarahisar'da düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyon Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı İhsan Beşer de desteklerinden dolayı Başkan Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE