Belediye Başkanı Altıntaş: Bir yerde çocuklar gülüyorsa, orada umut var demektir

KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Ahmetbey beldesi Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, "Bir yerde çocuklar gülüyorsa, orada umut var demektir ve biz en çok çocukların belediyesiyiz" dedi. Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş,...

Belediye Başkanı Altıntaş: Bir yerde çocuklar gülüyorsa, orada umut var demektir
KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Ahmetbey beldesi Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, "Bir yerde çocuklar gülüyorsa, orada umut var demektir ve biz en çok çocukların belediyesiyiz" dedi.

Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, belediye ve Sabancı Üniversitesi işbirliğinde, Cumhuriyet İlk-Ortaokulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen 'Kendini Keşfet' toplumsal duyarlılık projelerine katıldı. Çocukların 'sayısal ve sanatsal eğitimler aldığını ifade eden Altıntaş, "Çocuklar birçok alanda teorik ve uygulamalı eğitimler aldı. Etkinliklerde, oyun ve şenliklerle kaliteli zaman geçirdi. 15 gün boyunca, derslerde öğrendiler, etkinliklerde eğlendiler. Toplumsal Duyarlılık Projelerine ev sahipliği yaptığımız, çocuklarımıza özgüven kazandıran, derslerinde destek olan, Sabancı Üniversitesi öğrencisi dostlarımıza, Atatürk ve Cumhuriyet İlkokulu, Orta Okulu müdürlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE