Becan’dan “oyunuzu kullanın” çağrısı

YALOVA Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan, oda üyelerine seslenerek, demokrasinin sağladığı temel erdemlerden biri olan oy haklarını kullanmaları çağrısında bulundu. Yazılı açıklama yapan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası...

Becan’dan “oyunuzu kullanın” çağrısı
YALOVA Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan, oda üyelerine seslenerek, demokrasinin sağladığı temel erdemlerden biri olan oy haklarını kullanmaları çağrısında bulundu.

Yazılı açıklama yapan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Becan, “12 Nisan 2018 Perşembe günü tarafsız, şeffaf ve birlik beraberlik ruhu içinde ve Odamıza yakışan bir seçim gerçekleştireceğiz. Bunun için gerekli tüm düzenlemeler sağlandı. Seçimlerimizin YTSO’nun 50 yıllık kurumsal kimliğine yakışır şekilde tamamlanacağına inanıyorum” dedi. Başkan Becan, Anadolu Lisesi Selçuk Ergin Spor Salonu’nda 09.00- 17.00 saatleri arasında yapılacak YTSO Meslek Komitesi ve Meclis üyeliği seçimlerinde 13 meslek komitesinde toplam 2 bin 583 üyenin oy kullanacağını, seçimlerin tamamlanmasından sonra 5 komitede 2 meclis üyesi, sekiz komitede 3 meclis üyesi ve toplamda 34 kişilik YTSO meclisin belirleneceğini sözlerne ekledi.

 

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE