Başkan Uysal'dan 19 Mayıs daveti

  ANTALYA, () - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, cumartesi günü Konyaaltı Varyantı'ndan başlayacak kutlamalara Antalyalıları davet etti. Başkan Uysal, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj...

Başkan Uysal'dan 19 Mayıs daveti

 

ANTALYA, () - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, cumartesi günü Konyaaltı Varyantı'ndan başlayacak kutlamalara Antalyalıları davet etti.

Başkan Uysal, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “19 Mayıs ulusumuzun talihinin ve tarihinin döndüğü gündür" diyen Başkan Uysal, şunları kaydetti:

“Türkiye, dünyada olup bitenlerin tamamen aleyhine tezahür ettiği bir ortamda Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışıyla kurtuldu ve 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti' sıfatını kazandı. 19 Mayıs işte bu tarihtir. Her 19 Mayıs'ta olduğu gibi bu 19 Mayıs'ta da Konyaaltı varyantında buluşacağız, fener alayımızı gerçekleştireceğiz. Saat 18.30'da hepinizi varyanta bekliyoruz. Oruç tutan komşularımız için iftariyeliklerimiz var. Sonrasında, saat 20.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda Duman konseri gerçekleştirilecek. Sevgili Muratpaşalılar, değerli Antalyalılar, kıymetli komşularım 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun."

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE