Başkan Tütücü, Kore gazisini ziyaret etti

  ANTALYA, () - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kore gazisi Hasan Yarıcı ve eşi İlkay Yarıcı çiftini evlerinde ziyaret etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli'nde oturan Kore gazisi 83 yaşındaki Hasan Yarıcı...

Başkan Tütücü, Kore gazisini ziyaret etti

 

ANTALYA, () - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kore gazisi Hasan Yarıcı ve eşi İlkay Yarıcı çiftini evlerinde ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli'nde oturan Kore gazisi 83 yaşındaki Hasan Yarıcı ve eşi 73 yaşındaki İlkay Yarıcı çiftini evinde ziyaret etti. Yarıcı çiftiyle sohbet eden Başkan Tütüncü, konuk olduğu evde yaşlı çifte çay servisini ise kendisi yaptı. Başkan Tütüncü, anne ve babasını ziyarete gittiğinde de çay servisini kendisinin yaptığını söyledi.

Bundan 17 yıl önce Tütüncü'nün Yüzüncü Yıl Bulvarı'ndaki avukatlık bürosuna bir konu danışmak üzere 'çat kapı' giden İlkay Yarıcı, kendisine gösterilen duyarlılığı hatırlattı. İlk avukatlık günlerinde tanıştığı Tütüncü'nün her sıkıntılarında yanlarında olduğunu anlatan Yarıcı, “Allah ondan razı olsun, her şeyimize destek oluyor" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE