Başkan Sözlü mesai arkadaşları ile bayramlaştı

ADANA, ()  - ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, belediye çalışanlarıyla bayramlaştı. Başkan Hüseyin Sözlü, bir aydır kentin kırsalından merkezine tüm ilçelerinde iftar programlarına katıldığını ve vatandaşlardan...

Başkan Sözlü mesai arkadaşları ile bayramlaştı

ADANA, ()  - ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.
Başkan Hüseyin Sözlü, bir aydır kentin kırsalından merkezine tüm ilçelerinde iftar programlarına katıldığını ve vatandaşlardan hizmetler konusunda olumlu dönüşler aldığını belirtti. Sözlü, ‘’Milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Sıkıntılarımız elbette olacaktır ama vatandaşın karşısına mazeretle çıkmayacağız’’ dedi. Arefe gününde ise şehitlikleri ve şehit ailelerini ziyaret eden Başkan Sözlü, bayram boyu mesaide olacak İtfaiye Daire Başkanlığı personelleri ile bayramlaşmayı ihmal etmedi.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAYRAMDA DA ÇALIŞACAK
Adana Büyükşehir Belediyesi, arife günü mezarlıklara ücretsiz otobüs seferleri düzenleyecek, bayram boyunca tüm hatlarda toplu taşıma hizmeti bedava olacak, kabristan ziyaretlerinde yürüme güçlüğü çeken vatandaşlara golf arabaları ve binek araçlar tahsis edilecek. Adana Büyükşehir Belediyesi, 3 günlük bayram boyunca kent halkının akrabalarına ziyaretlerini kolaylaştırmak için tüm hatlarda belediye otobüsleri ile metroda ücretsiz toplu taşıma hizmetini sürdürecek. Zabıta ve itfaiye ekipleri de bayram boyunca 24 saat esasına göre mesaisini devam ettirecek. ALO 153 operatörleri, Adanalıların dilek, talep ve şikayetlerini görev başında olan ilgili birimlere iletecek. ASKİ Genel Müdürlüğü kanalizasyon ve içme suyu ekipleri, bayram boyunca Adanalıların acil ihtiyaçlarını karşılayacak.

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE