Arap yatırımcılardan Başkan Çalık'a ziyaret

  SERİK, () - TARIM, Meyve ve Sebze Yatırım Forumu için Serik'e gelen Arap yatırımcılar, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık'ı makamında ziyaret etti. Türkiye Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Serik Belediyesi işbirliğiyle...

Arap yatırımcılardan Başkan Çalık'a ziyaret

 

SERİK, () - TARIM, Meyve ve Sebze Yatırım Forumu için Serik'e gelen Arap yatırımcılar, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık'ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Serik Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 3. Tarım, Meyve ve Sebze Yatırım Forumu için Körfez ülkesinden gelen 50 Arap yatırımcı ve 10 Arap gazeteci, Belediye Başkanı Ramazan Çalık'ı makamında ziyaret etti.

Neşeli bir ortamda geçen ziyarette belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Çalık, "Tarım ve turizmin başkenti olan ilçemizde Arap dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İnşallah düzenlediğimiz zirveyle hem dostluğumuz hem de ilişkilerimiz daha da artacak. Bu konuda belediye olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Mustafa Rumeli, Arap Yatırımcılar ve gazeteciler ise Başkan Çalık'a makamında ağırladığı için teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Başkan Çalık ziyaretçilere hediye taktim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE