Anamur'da tamamlanan projeler hizmete girdi

Mithat ÜNAL/ANAMUR(Mersin), () - MERSİN Büyükşehir Belediyesi'nce Anamur'da inşa edilen otogar, mezbaha ve MESKİ tarafından yapılan Ören Mahallesi kanalizasyon hattı düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Büyükşehir Belediye...

Anamur'da tamamlanan projeler hizmete girdi

Mithat ÜNAL/ANAMUR(Mersin), () - MERSİN Büyükşehir Belediyesi'nce Anamur'da inşa edilen otogar, mezbaha ve MESKİ tarafından yapılan Ören Mahallesi kanalizasyon hattı düzenlenen törenle açıldı.
Açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başta olmak üzere; İYİ Parti Mersin Milletvekilleri, Demokrat Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve çok sayıda vatandaş katıldı. Coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kocamaz, "Hem yeni otogarımızın hem mezbahamızın hem de Ören kanalizasyon hattımızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Biliyorsunuz mevcut ekonomik kriz nedeniyle asfalt firmaları bizi çok yordu. Otogarımız tamamlandı ancak sadece asfalt çalışması kaldı. Mersin'de göreve geldiğimizde ruhsatlı, modern ve kurallara uygun bir tek Tarsus mezbahası vardı. Merkez dahil Silifke, Mut ve Anamur'da yeni mezbahalar yaptık.  Gülnar ve Çamlıyayla'da eski mezbahaları modernize edip yasal hale getirdik. İnşallah bu çalışmalar bundan sonra da devam edecek" dedi.
Kocamaz'ın konuşmasının ardından yapımı tamamlanan projelerin açılış kurdelesi kesildi.

FOTOĞRAFLI
 

YORUM EKLE