Akşehir Belediyesinden Gazi ve Şehit Ailelerine, Çanakkale gezisi

AKŞEHİR Belediyesi, ‘Nasreddin Hoca’nın Torunları Ecdadıyla Buluşuyor’ projesi kapsamında Gaziler ve Şehit Aileleri için  Çanakkale gezisi düzenledi. Geziye katılacaklar, Nasreddin Hoca Meydanı’nda düzenlenen törenle uğurlandı....

Akşehir Belediyesinden Gazi ve Şehit Ailelerine, Çanakkale gezisi
AKŞEHİR Belediyesi, ‘Nasreddin Hoca’nın Torunları Ecdadıyla Buluşuyor’ projesi kapsamında Gaziler ve Şehit Aileleri için  Çanakkale gezisi düzenledi.
Geziye katılacaklar, Nasreddin Hoca Meydanı’nda düzenlenen törenle uğurlandı. Katılımcıları uğurlayan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, “Bu Çanakkale gezilerimizi önemsiyoruz. ‘Nasreddin Hoca’nın Torunları Ecdadıyla Buluşuyor’ projemiz kapsamında tüm 11. Sınıf öğrencilerimizi ve başarılı öğrencilerimizi Çanakkale’ye gönderiyoruz. Daha önceki yıllarda da Şehit ailelerimizi ve Gazilerimizi, Çanakkale göndermiştik. Bu vatanı bize emanet eden, tarihimize destan yazan, tarihimize bu zaferi kazıyan o şehitlerimizin ve gazilerimizin mücadele ettiği kutsal yerleri inşallah göreceksiniz. Bu vatan kolay kazanılmamış, bu vatanın kıymetini hep beraber bilelim. İnşallah kıyamete kadar milletimizi yaşatalım. Sizlere kazasız belasız gidip gelmeyi temenni ederek hayırlı yolculuklar diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE