Ak Parti Akdağ'da toplandı

  Ahmet DAĞLI/SANDIKLI, () - AK Parti Sandıklı ilçe başkanlığı Akdağ Kocayayla'da toplandı. Ak Parti Sandıklı ilçe teşkilatı, İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık önderliğinde Akdağ Kocayayla'da bir araya geldi. İl genel meclis...

Ak Parti Akdağ'da toplandı

 

Ahmet DAĞLI/SANDIKLI, () - AK Parti Sandıklı ilçe başkanlığı Akdağ Kocayayla'da toplandı.

Ak Parti Sandıklı ilçe teşkilatı, İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık önderliğinde Akdağ Kocayayla'da bir araya geldi. İl genel meclis üyeleri ve parti yönetiminin yer aldığı heyet önce DSİ tarafından yapılan gölet, piknik alanları ve yapılması planlanan yatırım bölgelerinde incelemede bulundu. Daha sonra istişare toplantısı düzenleyen heyet piknik yaparak ilçeye döndü.

İlçe Başkanı Saylık, "DSİ Genel Müdürlüğü ekiplerince parka 90 gün gibi çok kısa sürede yapılan gölet, yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, kameriye, bungalov evler, kır lokantası, kır kahvesi ve sosyal alanların ilave edilmesiyle parkın, doğa turizmi açısından önemli bir cazibe merkezi haline geleceğini biliyoruz. Parkı üstün gayretlerle cennet haline getiren başta Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu olmak üzere milletvekillerimize ve emeği geçenlere teşekkür ederiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE