Aday adayı 30 bin Atatürk posteri dağıttı

Mehmet YİRUN/ÇORLU(Tekirdağ),()– TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde CHP’nin Çorlu Belediye Başkanlığı aday adayı Müjdat Uysalcan, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 80’nci yıldönümünde vatandaşlara 30 bin adet Atatürk...

Aday adayı 30 bin Atatürk posteri dağıttı

Mehmet YİRUN/ÇORLU(Tekirdağ),()– TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde CHP’nin Çorlu Belediye Başkanlığı aday adayı Müjdat Uysalcan, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 80’nci yıldönümünde vatandaşlara 30 bin adet Atatürk posteri dağıttı.

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Çorlu Belediye Başkanlığı aday adayı Müjdat Uysalcan, Atatürk’ün ölümünün 80’nci yıldönümü nedeniyle esnafa ve vatandaşlara 30 bin adet Atatürk posteri dağıttı. Uysalcan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 80’nci yılında rahmet, özlem ve minnetle anıyorum. Bugün onun yokluğunu bir kez daha iyi anlıyoruz. Bugün 30 bin adet Atatürk posteri dağıttık. Amacımız reklam değil Atatürk'e olan bağlılığımızı, onun düşünce ve fikirlerinin savunucusu olarak izinden gittiğimizi göstermektir. Ben halkımızın esnafımızın ilgisine alakasına çok teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE