ANA MUHALEFETİZM…

“ Dünya dönüyor kendi etrafında, dönerken düşmanlıklar yurdumuzun etrafında ve Ülkemiz yükseliyor, yaklaşırken kutlu güneşin aydınlık sabahı Anadolu Yurdunda. “
Korkuyu korkutmuş, ölümü öldürmüş milletimizin önüne tuzaklar kuran, etrafını ihanet ve düşmanlıklarla kuşatmaya çalışanlar bir kez daha yenilecekler ve yıkılan kibir tapınaklarını izleyecekler. 
Binlerce yıllık sürgünün putperest kavminin torunları, Kabil’den kalma düşmanlık tohumlarının meyvelerinden hasat umarken, görecekler ki kesilecek köklerinden o güvendikleri batıl ağacı ve kalkacak insanlığın üzerinden fitne, fesat karanlıkları.
Türkiye!
Ezel ve Ebedin kesiştiği, şehadet ve iman ile Türk’e yurt olmuş Anadolu’da kurulmuş, kökü İslam, dalları insanlığa barış ve huzur, meyvesi adalet olan kutlu mirasın ulu çınarı…
Mazlum ve masumların felah Kalesi. Adaletin tecellisi, kardeşliğin manevi abidesi ve barışın ebedi garantisi, Türkiye!
Tarih boyunca;
Kötü ve kötülüğün, zalim ve zulmün, katil ve katliamın, kibir ve putperestliğin, şirk ve paganizmin düşmanı olmuş Aziz Türk milletinin, insanlığa adanmış tarihi ve şehadete adanmış şehitlerin kanıyla tarihe atılmış İstiklal İmzası, Türkiye!
Bugün, Türkiye bir kez daha Kabil’i rehber, İblisi önder edinmiş ve geleceklerini batıya bağlamış ihanet ittifakının kuşatması altında. 
Binlerce yıllık planlarıyla, başta Ortadoğu olmak üzere,  Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu ve Afrika’da egemenlik kurmak isteyen kesimler Türkiye karşısında güç birliği içinde. 
İşte bu tarihi süreç ve güncel politik gelişmeler beraberinde, batının yörüngesinden çıkmış Türkiye’nin geleceğin süper gücü ve bölgesinin lideri olma yolunda verdiği mücadeleyi bitirmek isteyenler, umudunu yerel seçimlere, gözünü ise milletimizin birlik ve beraberliğine dikti bir kez daha. 
Pijamalı piyonların tehdit ve şantajıyla yönetilen ezik devlet anlayışını, batıya bağımlı manda ve himaye alışkanlığını, İnönü kalıntısı satılmış politikaları yıkıp, tam bağımsız Türkiye idealine yürüyen milletimiz, bir kez daha milli iradesi ile devlet idaresine sahip çıkacak. 
Güneyimizde teröristlerden medet uman, içimizde bölücü teröristleri ceza evinden çıkarmaya çalışan, kürsülerden İhanet ihanet diye haykıran tüm batı kalıntısı ve batıl uzantısı ihanet ittifakları, 2023 hedefinin son kavşağında milletimize, memleketimize ve devletimize saldırmaya hazırlanıyor. 
Fransa’da sarı yelekli terörizm, Suriye’de kızıl komünizm, Türkiye’de Ana Muhalefetizm ile anarşizm ruhunu ateşleyenler, kaos kampanyası ile ülkemizde yerel seçimlere hazırlanıyorlar.

Ana Muhalefetizm;
Türk ve Türkiye düşmanlarının putlarını şehirlere dikenleri milletimizin karşına aday olarak çıkarmak,
Kripto FETÖ kadrolarını listelere taşımak,
Bölücü terörizm ile ittifak kurmak,
Millet arasına nifak tohumları serpmeye çalışmak, 
Batıla köle batıya uşak manda ve himayeci politikaları savurmak Ana Muhalefetizmin özüdür. 
Terörist koğuşları için cezaevlerinde eylem yapmaktan, terör kamplarını imha eden Türkiye’yi durdurmak için terör eliyle şantaj yapmaya kadar bir çok eylem planlayanların Nihai amacı;
2023 yolunda Milli ve Yerli Politikalar ile Kurtuluş savaşını yüzüncü yılında mutlak zafer ile bitirmek isteyen Türkiye’yi durdurmak olacaktır. 
Unutmamalıyız ki;
Adamsızlıktan tek adamlığa mahkum edilmiş ana muhalefet, Pensilvanya Milliyetçisi kiralık kızıl prenses ve Ortadoğu tetikçisi bölücü PKK savunucusu bölücü siyasetin köleleri hep birlikte “İSYAN” bayrağı açmak amacıyla saldıracaklar. 
Türk ve Kürt ile, Alevi ve Sünni ile, yaşayan her milleti ile bir ve beraber olarak dünya üzerinde var olan gerçek barış ve adalet yurdu olan Anadolu ve Türkiye, 2023 hedefine kendisini taşıyacak Milli ve Yerli Ak Kadroları iş başına getirecek. 
Milletimizin seçimi, memleketimizin geleceği, devletimizin bekası ve Ümmetin felahı için mihenk taşıdır. 
Belediyeleri milletimiz yerine terörizme hizmet aracı olarak kullanan bölücü zihniyetli teröristlerden yerel yönetimleri temizlemek için,
Manda ve himaye satılmışlığı ile ruhunu batıla, bedenini menfaatleri uğruna batıya adamış olan Ana Muhalifet zihniyetini siyasetten temizlemek için,
Özü ve özeti Pensilvanya doktrini ile Siyonist Vatikan putperestliğine bağlı FETÖ sözcüsü devşirmeleri susturmak için, 
Milletimiz, devletimiz ve memleketimizin geleceğinde söz sahibi olmak adına, milli ve yerli bürokrasi için,
Milletimiz hain ittifakını ve ihanet kalesi, ana muhalefet tapınağı sandıklarda yıkacak ve tam bağımsız Türkiye yolunda geleceğine sahip çıkacaktır…
Ak gelecek, milli irade ve yerli politikalar ile gelecek…

YORUM EKLE