Akbank, müşterilerine sunduğu farklı ürün ve hizmetlerle öne çıkan Axess ve Wings kart sahipleri için Haziran ayında özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Juzdan uygulaması aracılığıyla sunulan taksit kampanyasıyla Axess ve Wings sahipleri, 500 TL ile 15.000 TL arasındaki peşin harcamalarına faizsiz ve ücretsiz 2 taksit imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca Juzdan'da Axess, Wings ve Akbank Kart sahiplerine özel yüzlerce markada geçerli chip-para, Mil Puan, indirim ve taksit kampanyaları da bulunmaktadır.

Akbank'ın Haziran ayı kampanyalarından bazıları şunlardır:

Çocuk İle Nasıl İletişim Kurulmalıdır? Çocuk İle Nasıl İletişim Kurulmalıdır?
  • 500 TL - 20.000 TL arasındaki peşin ve taksitli işlemlere faizsiz ve ücretsiz 1 ay erteleme imkanı
  • Market ve gıda sektörlerinde 500 TL ve üzeri ilk ve sonraki her ikinci harcamaya toplamda 150 TL chip-para kazanma fırsatı
  • Market ve gıda sektörlerinde 750 TL ve üzeri ilk ve sonraki her ikinci harcamaya toplamda 25.000 Mil Puan avantajı
  • Elektronik, mobilya ve yapı harcamalarında 7.500 TL ve üzeri her harcamaya toplamda 150.000 Mil Puan kazanma şansı
  • Giyim ve aksesuar harcamalarında 1.500 TL ve üzeri her harcamaya toplamda 24.000 Mil Puan imkanı

Bu kampanyaların yanı sıra birçok mağaza ve online platformda geçerli olan chip-para, indirim ve taksit fırsatları da sunulmaktadır. Örneğin, CarrefourSA'da yapılan harcamalara chip-para kazanma, Teknosa'da taksit imkanı, Trendyol'da peşin fiyatına taksit seçeneği gibi avantajlar mevcuttur.

Axess veya Wings kartı olmayanlar da Akbank Mobil uygulaması üzerinden başvurarak kartlarını anında kullanabilirler. Ayrıca, Axess veya Wings kartı başvurusunda bulunan ve onay alanlar da kampanyalardan yararlanabilirler.

Akbank, Axess ve Wings kart sahiplerine özel avantajlı kampanyalar sunarak müşterilerinin alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmeye devam etmektedir. Kampanyalar sayesinde müşteriler, hem harcamalarını avantajlı koşullarda gerçekleştirebilir hem de birikim yapma fırsatı elde edebilirler.