Akbank 30000 TL ödeme yapacak! Bankadan yapılan açıklama sonrasında bu ödemeyi kimler alacak?

Akbank 30000 TL ödeme yapacak! Bankadan yapılan açıklama sonrasında bu ödemeyi kimler alacak?

Ekonomi 19.12.2022 - 07:38 19.12.2022 - 07:39 Vural Pars

Akbank üzerinden başvuru yaparak ödeme almak isteyenler için duyuru yapıldı. Banka müşterisi olan ve banka üzerinden kredi kullanmak isteyenler, Akbank direkt uygulaması üzerinden başvuru yapmaları durumunda banka bu kişilere 30 bin TL ödeme vereceğini açıkladı. Son zamanlarda artan ekonomik sıkıntı ve para sıkıntısı, vatandaşları bankalara kredi çekmek için itiyor. Son yapılan zamlardan sonra da bankalardan kredi almak isteyenlerin bir hayli fazla olduğunu görüyoruz. Bu sebeple kredi almak için başvuru yapacak olan herkes, başvuru şartlarına uygun olması durumunda Akbank üzerinden kredi kullanacaklardır.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 5 dakika içinde sonucunu öğrenecekleri bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsa, başvurusunu yaparak hemen işlem yapacaklardır. 5 dakika içinde kredi sonucuna uygun olarak kredi almak isteyenler için 5 dakika içinde kredi verilecektir. 5 dakika içinde kredi verilecek olan bu şartlar dahilinde, kredi ödemeleri hemen hesaplara atılacaktır. Kredi notuna göre faiz oranlarından uygulanan ve bu kredileri hemen hesaplara atan kişiler, Akbank direkt uygulamsaı üzerinden bu işlemleri yapmaktadırlar. Banka şartlarına uygun olduğunuzda banka kredi politikaları dahilinde hemen ödeme alacaksınız.

Akbank ayrıca SMS ile kredi verecek. Akbank SMS ile kredi başvurusu için KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderebilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve onaylanan krediyi de hemen kullanacaksınız. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@