Akbank 1000 TL ile 100000 TL Arasında Nakit Başlattı! 18 Yaş Üzerinde Olan ve İhtiyacı Olan Hesaplarına Yatıracak

Akbank 1000 TL ile 100000 TL Arasında Nakit Başlattı! 18 Yaş Üzerinde Olan ve İhtiyacı Olan Hesaplarına Yatıracak...

Ekonomi 12.08.2022 - 08:24 12.08.2022 - 08:24 Vural Pars

Yapılan son dakika kampanyasında, Akbank, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası tanıttı. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, 18 yaş üzerinde olan vatandaşlara 100000 TL'ye kadar nakit bireysel ihtiyaç kredisi verilecek. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere en yakın banka şubelerine giderdik de hızlı birşekilde kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz. 

Akbank üzerinden kredi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. Bireysel müşteri olan vatandaşlar ise bireysellik almış oldukları krediler ile birlikte ihtiyaç kredisine hemen aynı gün içinde hesaplarına yaptırabilmektedirler. 

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını almaya başlayan bu banka, özellikle cep telefonları üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını kullanan vatandaşlara aynı gün içinde sonuç vererek, hesaplarına ödeme yapmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, aynı gün içinde hesaplarınıza ödeme alabilecek ve nakit krediyi istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilmektedir. 

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız da başvurunuzu banka şubelerine gitmeden hemen hızlı bir şekilde cep telefonunuzdan kısa mesaj atarak öğrenebiliyorsunuz. Kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunacaksınız 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@