KARADAYI 38. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE - KARADAYI'DA NE OLDU?

KARADAYI 38. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE - KARADAYI'DA NE OLDU?

Karadayı fanatiklerini yine heyecana doydu. Karadayı bu akşam 38. bölümüyle ekranlara geldi. Karadayı'nın 38. bölümünde birçok önemli gelişme yaşandı.

Karadayı'nın 38. bölümü ATV'de yayınlandı.Karadayı son bölümde Mahir, yaptığı itiraf ile herkesi şok etmiş ve hapse girmişti.Karadayı yeni bölümde de Mahir sorularına cevap almak ve babasını tuzağa düşürenlerin kimliğini ortaya çıkartmaya çalıştı ama ona ve babasına oynanan oyun daha da karmaşık bir hal aldı. Karadayı Mahir tehdit edildi.

Mahir Kara'nın ve ailesinin peşine adamlar takıldı. Karadayı'nın peşine takılan esrarengiz kişi Karadayı Mahir Kara'yı adım adım izlemeye başladı. Mahir kendisini ve ailesini zileyenleri farketti. Sevdiklerine zarar gelmesini istemeyen Mahir Kara kibrit Yasin'in amirinden yardım siteyerek kısa süreliğine cezaevinden kaçtı.

Kibrit Yasin'i öldürmeye çalışanın Mahir Kara'nın kardeşi Orhan olduğu ortaya çıktı. Orhan polisler tarafından gözaltına alındı. 
Sevdiği birinin öleceğini öğrenen Mahir, amirle bir anlaşma yaptı ve sevdiklerini korumak için hapisten çıktı. Bu arada Necdet de bambaşka bir hayata başladı.

Orhan'ın Yasin'i öldürmeyi denediğini kavrayan Songül abisini ihbar etti. Bunu öğrenen Mahir önemli bir karar vermek durumunda kaldı. Mahir'in kararı bütün dengeleri alt üst etti.
Ölüm herkesin yanı başında. Bu tehlike Feride ve Mahir'i yeniden bir araya getirdi. Sonunda Mahir kimin öldürüleceğini anladı ama Mahir'in katili durdurmak için çok az zamanı var.


İŞTE KARADAYI DİZİSİ'NİN 38. BÖLÜMÜNÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


38. BÖLÜM FRAGMANI:

KARADAYI 37. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Karadayı Mahir'in itirafı herkesi şoke etti. Karadayı Mahir Kara başsavcı Süleyman'ı kendisinin öldürdüğünü açıkladı. Bu açıklama mahkeme salonundakilerde ve hakim Feride'de soğuk duş etkisi yaptı.Mahir Kara'nın bu açıklamasıyla sarsılan Feride duruşmaya ara verdi. Arada Mahir ile bir araya gelen babası Mahir'e çok kızdı. Mahir'le görüşen diğer isim ise hakim Feride oldu. Feride, duygularının önüne geçmekte zorlanırken adliyede bulunan gazetecinin çektiği fotoğraf tüm işleri altüst etti. Hakim Feride ile Mahir Kara'nın fotoğrafını gören hakim Feride'nin babası çılgına döndü. Savcı Turgut ise bu duruma çok sevindi. Fakat bu sevinci fazla uzun sürmedi. Serra'nın savcı Turgut'a yaptığı açıklamalar Savcı Turgut'u deliye çevirdi.

Feride, Mahir'in maksadını anlamak isterken ortaya çıkan tanığın anlattıkları onu iyice çıkmaza soktu. Mahir Kara cezaevine girme amacına ulaştı.  Karadayı, babasını ipe kimin göndermek istediğini öğrenmesine ramak kaldı. Karadayı cezaevinde  Necdet'le yüz yüze geldi.

Karadayı'nın en yakın dostu komiser kibrit Yasin ise Karadayı'nın kardeşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Kibrit Yasin'in ölüm haberi Karadayı Mahir Kara için yıkıma sebep oldu.

KARADAYI 37. BÖLÜM 1. PARÇA:KARADAYI 37. BÖLÜM 2. PARÇA:
KARADAYI'YA UYUŞTURUCU JESTİ

Gözaltına alındıktan sonra morali bozulan Kenan İmirzalıoğlu’na yapım firmasından jest... Oyuncunun bölüm başına ücreti 50 bin liradan 65 bin liraya çıktı.

Uyuşturucu operasyonu kapsamında ifadesi alınan Kenan İmirzalıoğlu, serbest bırakıldıktan sonra soluğu İspanya'da aldı. Bir süre tatil yaptıktan sonra rol aldığı Karadayı dizisinin çekimleri için İstanbul'a dönecek olan İmirzalıoğlu'na yapım firmasından iyi haber geldi. Firma, adliyeden polis nezaretinde çıkarılırken görüntülendiği için sıkıntı yaşayan oyuncularının moralini düzeltmek için yeni sezon ücretine 15 bin lira zam yaptı.

REKOR KIRDI

Geçtiğimiz sezon bölüm başı 50 bin lira kazanan Kenan İmirzalıoğlu, bir sezonda 15 bin lira zam alarak adeta rekor kırdı. İmirzalıoğlu böylece dizi sektöründe 65 bin lira ile en yüksek ücreti alan Halit Ergenç ve Kıvanç Tatlıtuğ'un tahtına ortak oldu. İmirzalıoğlu'nun dizideki partneri Bergüzar Korel geçtiğimiz sezon 50 lira alıyordu. Korel'in bu sezon 55 bin lira alacağını öğrenildi.

0 Yorum

Yorum Yaz