Pis Yedili son bölümde ne oldu? Pis Yedili yeni sezon

Pis Yedili son bölümde ne oldu? Pis Yedili yeni sezon

Pis Yedili dizisi yeni sezonda da reyting listelerinin zirvesinden inmeyeceğini gösterdi. Pis Yedili dizi yeni sezon ilk bölümünde hem güldürdü hem ağlattı. İşte Pis Yedili son bölümde yaşananlar:

Pis Yedili'de neler oldu? Ceyhun, Elçin’e yalan söylediği için kendi affedemez ve stajdan da Zeynep’in verdiği evden de ayrıldı. Esma Sultan ve Dizel evlenince nerede kalacakları konusunda zıt düştüler ve orta yolu bulmak için bir deneme yaptılar. Bir hafta Dizel, Esma Sultan’ın evinde kalacak, bir hafta da Esma Sultan Dizel’in evinde kalacak. Fatih ne kadar çabalasa da Cimbom onu sürekli tersledi. Sonunda hatasını anladığını söyleyip veda etmek ve yüzüğü geri vermek için Cimbom’la buluşmak istedi.


Yaşanan bu gelişmeler yeni bir aşkın başlayacağının habercisi gibi!.. Elçin'le Ceyhun ayrıldı. Ceyhun bu durum sonrası kensini suçlu hissetti Elçin ise çok üzgün...

Pis Yedili, Show TV'de 25 Ekim 2011 tarihinde başlayan gençlik komedi dizisi

Pis Yedili, okudukları lisede yangın çıktığı için açıkta kalır. Filiz hanım, onları özel bir liseye yerleştirir. Ama sınıf arkadaşları onları hiç sevmez ve onlara "varoş" diye hitap etmeye başlar. Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin lisenin not ortalamasını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa'nın ve Filiz hanımın destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar[1]. 2012-2013 sezonunda Show TV'nin maddi sıkıntıları nedeniyle dizi sık sık ara vermiştir.

Oyuncular:


Ayşegül Aldinç Esma Sultan

Asıl adı Esma Mısıroğlu'dur. Okulun müdüresidir. Pis Yedili'yi okulda istemez. Eskiden okulun sahibi Nedim Bey'i sevmiştir fakat artık Dizel'den Hoşlanır. Evlenemediği için her evleneni kıskanmaktadır.Ama şu anda Dizel'le evlenmeye karar vermişlerdir.

Asuman Dabak Songül

Okulun hizmetlisidir. Ayrıca Karabiber'in annesidir. Hasan Paşa ile evlidir.

Turan Özdemir Hasan Paşa

Okulun müdür yardımcısıdır. Songül ile evlidir.

Melih Selçuk Rüzgar

Sessiz sakin bir kişiliktir.Sürekli kulakla kendi benliğini dinlemektedir. Pis yediliye sonradan girmiştir.Cimboma aşık olmaya baslamıstır

Eda Ece Cimbom Asıl adı Günçiçek Seymen.

Galatasaraylı olduğu için ve adı-soyadının ilk harfleri GS olduğu için arkadaşları ona Cimbom der. Güney'e deliler gibi aşıktır.71. bölümde sevgilisi Güney tarafından terk edilmiştir.Güneyi unutmaya çalışmaktadır.Rüzgar'a aşık olmaya baslamıstır

Halil İbrahim Babür Trafo Asıl adı Mert Karatütün'dür.

Pis Yedili'nin en asabi üyesidir. Annesi ile babası kan davasına kurban gittiler. Dedesiyle birlikte yaşamaktadır. Ayrıca kardeşi gibi sevdiği arkadaşı Güney'in kız kardeşi Gülcan'la sözlüydü. Ama 56. bölümde ayrılmışlardır. Herkese atarlanır. Sevil'e bir türlü açılamamış. En sonunda 72. bölümde sevgisini açıklamıştır. Sevil'e aşıktır ve sevgilidirler.

Hazal Şenel Salça Asıl adı Neşe Babacan'dır.

Pis Yedili'nin dedikoducu üyesidir. Cimbom ve Karabiber onun en iyi arkadaşlarıdır. Dedikoduda bir numaradır. Can'la ilişkileri vardır. fakat 46. bölümde ilişkileri ortaya çıkmıştır. 51. bölümde ilişkileri bitmiştir. Can'ı hala sevmektedir.64.bölümde Can ile tekrar çıkmaya başlamıştır. 65. bölümde ayrılmıştır.

Bükre Atala Karabiber Asıl adı Sevil Öztürk'tür.

Kız olmasına rağmen erkek gibidir, kavgacıdır. 25.bölümde Mert'e aşık olmuştur. Mert'le çıkıyorlardır.

Ahmet Yıldırım PC Asıl adı Peker Canaydın'dır.

Albino hastasıdır. Ayrıca bilgisayar ile çok yakından ilgilenir bu yüzden arkadaşları ona Pc der. Profesyonel bir hackerdır. Beril'e aşıktır.

Sezer Arıçay Furkan Arıcı İkoncanlar'ın lideridir.

Pis Yedililerden nefret eder. Elçin'e deliler gibi aşıktır.Şımarıktır. Elçin'i hala seviyordur.

Melis Babadağ Elçin Paksoy

Okulun başkanıdır.Eskiden Güney'le çıkmıştır.güney'in onu aldatması üzerine çok değişmiştir sürekli plan yapıp güney ve günçiçeği ayırmaya çalışsada hiçbir zaman başarılı olamamıştır sonradan güneyin kuzeni Ceyhuna aşık olmuştur.

Güneş Zavrak Dilkopat Asıl adı Damla Tezcan'dır.

Tipik zengin kızıdır.Sürekli Melis,Beril ve Alice'le taklılır. Eskiden trafo'aya aşıktı. Etkin'e aşıktır ve Etkin'le çıkıyorlardır.

Ümit Erlim Zeki İkoncanlar'ın aptalıdır.

Bu yüzden Orço ile çok iyi anlaşır. Cimbom'dan hoşlanmaktadır. Furkan ve Etkin'le takılır.

Ecem Karavus Alice Karadağ Babası Türk annesi Yunanlı olan sarışın kız Alice Dilkopat, Beril, Melis ve Elçin ile takılmaktadır. Alice'e hayran olan Orço, Alice`i tavlamak için türlü türlü şeyler yapar.Ama her seferinde başarısız olur.Ara sıra Dilkopat ile tartışmalar yaşar. Orço'dan nefret ediyordur.

Ceren Soylu Oya Bilir Okulun Biyoloji hocasıdır.

Bütün erkeklerin kendi peşinde koştuğunu sanır ama kendisi erkeklerin peşinde koşar. Erkeklerin ufak bir hareketlerini gördüğü zaman yanlış birşey olacağını sanar ve "Öyle yapacağını sanıyorsan avucumu yalarsın" diye avucunu gösterir. halil sezai'den nefret ediyordur
Harun Kolçak Hurşit Van Beethoven Okulun müzik hocasıdır. Askerde kulağının dibinde bateri çalındığı için sağırdır. Fakat öğrencilerine kulağının dibinde bomba patladığı için sağır olduğunu söyler. Sağır olmasından dolayı önemli birşey duyunca yangın tatbikatı olduğunu sanar.

Yusuf Atala Kemal Samyeli Güney ve Gülcan'ın babasıdır. Ceza evinden çıkmış, artık geride kalmış yılları çocuklarıyla geçirerek telafi etmeye çalışmaktadır.

Serpil Koparan Gülseren Samyeli Güney ve Gülcan'ın annesidir. Kendi halinde, kocası cezaevinde iken çocuklarını bin bir zorlukla, evlere temizliğe giderek büyütmüştür. Günçiçek'ten ziyade Elçin'i sevmektedir.

Şenay Kösem Çiçek Seymen Günçiçek'in annesidir. Kuaförde çalışır. Kızının zengin koca ile evlenmesini ister. Güney'i hiç sevmez.
Ümit Kantarcılar Ceyhun Güney'in kuzenidir. İzmir'den İstanbul'a yatay geçiş yapmıştır. Güneylerin evinde kalıyordur. Elçin ile çıkmaktadır ve ona aşıktır.

Nevzat Çiftçi Dizel Pis Yedili'nin takıldığı Dizel Cafe'nin işletmecisidir, Pis Yedili ne zaman dara düşse yardımlarına koşar. Esma Sultan, kendisine aşıktır. Kaybetmemek için elinden geleni yapar. O da Esma Sultan'ı seviyordur. Ve Esma Sultan'la evlenmeye karar vermiştir

Müge Bayramoğlu Beril Dilkopat'ın melakelerinden biridir. Hep Dilkopat'ın yanlış söylediği sözlerini düzeltir. Dilkopat ona Türk Dil Kurusu der. Peker'e aşıktır.

Eylül Su Sapan Melis Dilkopat'ın melakelerinin aptalıdır.

Ona herhangi bir şeyi sorulduğunda "Muhattabım değil" diye cevap verir.

İlkay Akdağlı Halil Sezai Çokyaşa Okulun edebiyat hocasıdır.

Her konuşmasını kitap okur gibi söyler. Dilkopat(Damla), Melis, ve Beril'in onun adına Oya Bilir'e hep buluşma mesajı atmalarından dolayı Oya Bilir'in gittiği yerde Halil Sezai'nin gelmediğini görünce kafasından aşağı hep sıcak çay ve su dökmüştür. Oya Bilir'den korkuyordur.

Burak Alkaş Asıl adı Orçun Çolak'tır.Adı ve soyadının ilk iki harfinden dolayı ona Orço derler.

Şakacıdır.Orço'ya Trafo "Turşu",Paşa "Gereksiz" der.İki lafından biri "Haybi" dir.Bir ortama girince hep "Kamiller" der.Biraz salak olduğundan Zeki ile takılır.Alice'ye deliler gibi aşıktır.Sapıktır.Alice için türlü türlü numaralar yapar.Ama Alice Orço'dan nefret ettiğinden bu numaralara kanmaz.Saçının ön tarafı hep dikiktir ve hep kısa pantolon giyer.Milano'da amcası olduğunu her fırsatta söyler ama kimse ona inanmaz.Aslında gerçekten Milano'da amcası vardır ama tımarhanededir.

0 Yorum

Yorum Yaz